Jūsų asmeninis kalbų rengėjas pasirengęs jums padėti

1/6
Kalburasymas.lt  jūsų asmeninis kalbų rengėjas

Pripažinkite – ne visi esame apdovanoti ypatingu talentu – iškalba. Mes žavimės tais, kurie yra įvaldę iškalbos meną – mat tokie žmonės drąsiai reiškia savo mintis, o klausytojai nelieka jiems abejingi. Tačiau yra žmonių, kurie vos pagalvoję, jog reikės tarti vos keletą žodžių viešai, ima stresuoti.

 

Artėja diena, kai turėsite tarti keletą sveikinimo žodžių šeimos, draugų ar giminės susibūrime? Pasipiršti, krikštyti, pristatyti įmonės rezultatus, pamokyti, atsisveikinti, paminėti kokią nors sukaktį, apdovanoti, padėkoti, tarti priesaiką Vestuvių dieną, prajuokinti, sugraudinti, motyvuoti, įkvėpti, įtikinti ir t.t.? Nesijaudinkite – palikite šį rūpestį profesionalei viešųjų ryšių specialistei ir žurnalistei. Ji sukurs kalbą bet kokiai progai!

 

Jums tereikia užpildyti mūsų parengtą anketą, kuri leis mums žinoti, ko konkrečiai pageidaujate. Gavus mūsų sukurtą kalbą, teliks keletą kartų ją perskaityti. Pažadame – auditorija, kuriai skirsite savo žodžius, nepagailės jums plojimų!

 

Dėmesio! Negalima atsisakyti kalbos, kuri, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, jau yra parengta ir atsiųsta jums. Tačiau galite kreiptis su prašymu pakoreguoti ją, jeigu ši neatitinka jūsų lūkesčių. Jums parengtas kalbas griežtai draudžiama platinti ir kopijuoti.

Kalbų rašymas

 

Asmeninis kalbų rengėjas parašys kalbą bet kokiai progai.

Straipsnių ir pranešimų spaudai rašymas

 

Straipsniai įvairiomis temomis. Pranešimus spaudai, esant reikalui, išplatiname spaudai. 

Kalėdų ir meilės paštas

 

Prieš Kalėdas siūlome užsisakyti Kalėdų Senelio laišką, o prieš šv. Valentino dieną tradiciškai startuoja meilės paštas.